fbpx

Zasady współpracy

Wierzymy, że dobra współpraca na gruncie biznesowym powinna rządzić się swoimi prawami. Budowanie odpowiednich relacji z klientem jest dla nas niezwykle istotne i w praktyce nie polega tylko i wyłącznie na przesłaniu jednego raportu miesięcznego z wykonanej pracy z podpiętą w załączniku fakturą VAT.

Pozycjonowanie stron opiera się na wzajemnym szacunku zleceniodawcy i zleceniobiorcy. Dobra współpraca nie tylko popłaca, ale także motywuje do działania, umożliwia wymianę myśli, tworzenie wspólnych koncepcji rozwoju, nauki i realizowania celów. Poznaj nasze warunki współpracy:

1

Nie wchodzimy w każdy projekt

Wieloletnia praktyka i doświadczenie w branży SEO, nauczyło nas, że nie w każdy projekt warto się zaangażować. Kluczowe jest tu słowo zaangażować, a nie poświęcić. Jaka jest różnica między zaangażowaniem, a poświęceniem? Wyobraźmy sobie jajecznicę na boczku - kura się zaangażowała, a świnia poświęcił.

W przypadku SEO, poświęcenie oznacza wejście w projekt nierentowny czyli taki, w którym budżet SEO, jest nieadekwatny do określonej branży. W takim wypadku chcemy być fair wobec klienta i odpuszczamy temat.

2

Nie zatrudniamy handlowców

Jesteśmy kowalami swojego losu. Nie zatrudniamy handlowców, ponieważ każdy klient otrzymuje od Nas swojego opiekuna, który jest odpowiedzialny za pozycjonowanie. Ma to swoje zalety, ponieważ to my wyceniamy usługę seo jak i dbamy o kontakt.

Nasi opiekunowie - pozycjonerzy są do Państwa dyspozycji w godzinach 8.00 - 14.00. Prosimy o to, aby większość spraw załatwiać drogą e-mailową na adres: support@seodrive.pl. W sprawach pilnych sugerujemy kontakt telefoniczny.

3

Oferujemy elastyczne warunki współpracy

Wycena każdej usługi ma charakter indywidualny. Oferujemy Państwu zazwyczaj 3 warianty dotyczące potencjalnej współpracy. Każdy z nich zawiera szczegółowy opis usług, jakie w ramach jego świadczymy.

Klient ma możliwość wybrać dowolny wariant, a także w każdej chwili zwiększyć pakiet. Jesteśmy pewni jakości usług, które świadczymy dlatego oferujemy Państwu 1-miesięczny okres wypowiedzenia. Płatności pobieramy “z góry” do 15-go każdego miesiąca kalendarzowego.

Okres ochronny przed wypowiedzeniem wynosi 3 miesiące.

4

Nie tylko pozycjonujemy - rozwijamy Twój biznes

E-commerce to nie tylko SEO. Pozycjonowanie to tylko jeden z kanałów dotarcia do klienta - najtańszy i najtrwalszy. Dlatego do każdego klienta z którym podejmiemy współpracę podchodzimy indywidualnie.

Zaczynamy od SEO, aby wygenerować realne przychody, które będą preludium do otwarcia nowych kanałów sprzedażowych (Google ADS, Facebook ADS, sieci afiliacyjne, sprzedaż brokerska, wejście na rynki zagraniczne). Dążymy do maksymalizacji zysków każdej firmy, ponieważ jest to w naszym interesie.

5

Sprzedajemy know-how i szkolimy

Jest jeszcze “coś” co nas wyróżnia na tle innych agencji. Sprzedajemy swoje know-how - udostępniamy Państwu swój warsztat pracy. Prowadzimy konsultacje SEO dla działów e-commerce, szkolimy pracowników wychodząc z założenia, że łatwiej jest pracować ze świadomym klientem.

Udostępniamy więc naszym partnerom biznesowym narzędzia SEO i pokazujemy jak z nich korzystać oraz w jaki sposób monitorować czy praca przez nas wykonywana przekłada się na wymierne efekty. Działamy w sposób transparentny i przejrzysty.

6

Rośniemy finansowo razem z Tobą

Z pkt nr 3 wynika zasady “Rośniemy razem z Tobą”. Oznacza to w praktyce, że jeżeli nasze zaangażowanie w sposób istotny przekłada się na Państwa zyski to po roku negocjujemy nowe warunki współpracy.

Co do zasady, wartość umowy wzrasta w zależności od efektów pracy - to uczciwy układ. Chcemy czuć się docenieni, dlatego po przesłaniu raportu rocznego z efektami pracy, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia nowych warunków, jak i zakresu współpracy - oczywiście wszystko na zasadzie dobrowolności.

7

Dbamy o swoich pracowników

Praca w naszej firmie to pasja, a nie przymus. Dlatego do naszego zespołu dobieramy pasjonatów pozycjonowania stron. Oferujemy im bardzo dobre warunki finansowe, miłą atmosferę i 6-godzinny czas pracy. Wiemy, że specjalista SEO to stanowisko, na którym można wydajnie pracować przez ok 5 h / dziennie.

Uważamy, że regeneracja psychiczna i zdrowy styl życia przełożą się na efekty SEO i lepsze kontakty z klientem. W przeciwieństwie do agencji SEO żaden z naszych pozycjonerów nie obsługuje więcej niż 6-8 klientów. Warto wiedzieć, że jeżeli klient zdecyduje się rozwiązać umowę, pozycjoner również traci na tym finansowo.

8

Pracujemy w systemie chmury

Wszystkich naszych klientów pozycjonujemy w systemie chmury, korzystając z Google Drive. Po podpisaniu umowy każdy kontrahent i także jego pracownicy otrzymują nielimitowany dostęp do plików. Oznacza to w praktyce, że nasze działania mogą Państwo śledzić 24h/dobę.

Chmura Google pozwala na archiwizację treści, linków, elementów optymalizacji stron, content marketingu, a także przesyłania wytycznych od klienta. Raporty z działań otrzymujesz na podaną w umowie skrzynkę e-mail.

Seodrive.pl Seodrive.pl - Agencja SEO z Poznania

Social Media