fbpx

Konsultacje SEO

Każdy kto prowadzi biznes – niezależnie od tego czy ma charakter stacjonarny czy internetowy stawia sobie do realizacji określone cele. Na naszej drodze do sukcesu czyha sporo niebezpieczeństw, okazji do popełnienia błędów, które mogą oddalić nas od celu.

Warto ich unikać. Jedną z możliwości w tym zakresie jest kompleksowy konsulting SEO. Jak pokazuje doświadczenie i praktyka najszybciej rozwijających się startupów czy e-commerce wsparcie doradcy-eksperta SEO/SEM pozwala szybciej osiągać oczekiwane efekty.

Co to jest SEO konsulting i na czym polega?

konsultacje SEO

Jak przebiegają konsultacje z SEO?

Wiedza z zakresu SEO/SEM ma kluczowe znaczenie w kontekście rozwoju każdego projektu. Konsultant SEO powinien nie tylko posiadać obszerną wiedzę z zakresu pozycjonowania stron, ale także potrafić budować wielosektorową strategię budowania omnichannelu w oparciu o budżet jakim na danym etapie dysponuje inwestor.

Zanim odpowiemy na pytanie na czym polegają konsultacje SEO, warto wiedzieć, że w zależności od firmy, działających na rynku mogą mieć one zróżnicowany charakter – mniej lub bardziej rozbudowany. Nasza agencja stawia na kompleksowy seo consulting.

Konsultacje SEO polegają na:

 • wykonaniu wstępnej analizy branży i konkurencji
 • przeprowadzeniu wywiadu ze zleceniodawcą i ustalenie potrzeb klienta
 • poznanie struktury firmy, możliwości wsparcia ze strony inwestora i określenie budżetu
 • opracowanie strategii rozwoju strony i harmonogramu jej wdrożenia;
 • przeszkolenie pracowników z podstaw SEO;
 • przygotowanie listy szkodliwych praktyk i podjęcie działań w celu eliminacji błędów
 • rzetelnym raportowaniu i monitorowaniu pracy agencji SEO
Agencja Seodrive

Dla kogo konsultacje pozycjonerskie?

Konsultacje SEO w naszej agencji świadczymy zarówno dla firm, jak i indywidualnie. Doradztwo SEO jest usługą mającą na celu poszerzenie zakresu swojej wiedzy nt. pozycjonowania stron. Usługę tę, dedykujemy szefom działów marketingu, pracowników obsługującym e-commerce, ale także pozycjonerom. SEO konsultacje to także doskonała i niezależna opcja do sprawdzenia dotychczasowych działań agencji SEO, zwłaszcza kiedy mamy wątpliwości co do tego czy usługi przez nie świadczone są na odpowiednim poziomie.

Agencja Seodrive.pl świadczy konsultacje SEO dla firm w formie stacjonarnej jak i online.

  Bezpłatna wycena

  Seodrive.pl Seodrive.pl - Agencja SEO z Poznania

  Social Media